NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Níže najdete často kladené dotazy (FAQ), které odpovídají na nejčastější dotazy našich zákazníků a poskytují potřebné informace ohledně našeho e-shopu.

Objednávky a Platby

Momentálně podporujeme pouze bankovní převod a platbu přes QR kód. Platby kartou zatím odkládáme, protože platební brána nás připraví vždy o část zisku.

Jelikož všechny produkty vyrábíme sami, může se doručení protáhnout i na týden. Balíčky posíláme Českou poštou a nebo si je můžete převzít osobně na pobočce v Praze (viz Kontakt).

Samozřejmě! A to do čtrnácti dnů od převzetí zboží (viz článek 4 našich Všeobecných Obchodních Podmínek).

Určitě nás nejprve kontaktujte přes kontaktní formulář, e-mail a nebo zde na chatu a budeme se Vám snažit maximálně vyhovět. Takto se vždy domluvíme na dalším postupu.

Účty a Kontakty

Kvůli absenci osobních účtu toto zatím není možné. Nicméně se nám můžete kdykoliv ozvat a o stavu Vaší objednávky Vás budeme informovat obratem.

Bohužel ne. Zákazníkům by z toho neplynuli žádné nadstandardní služby, na druhou stranu poskytujeme vyšší ochranu osobních dat zákazníka, protože se neukládají u poskytovatele webhostingu.

Samo sebou! Přes kontaktní formulář (Kontakt),
na e-mailuinfo@nerdshark.eu nebo zde na chatu.

Budeme moc rádi! Členy posádky si pečlivě vybíráme, když budete vyrábět sami něco zajímavého, určitě se nám ozvěte a společně něco vymyslíme.

Nákupní košík